SEPP HAPP (1912-?). Robin med körsbärsblomningsgren.

4270641. SEPP HAPP (1912-?). Robin med körsbärsblomningsgren.

Sepp Happ (1912-?), rödbjörn med körsbärsblomningsgren, olja på pannå, signerad, ca 30 x 24 cm, med ram ca. 42 x 36 cm.

Mindre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på slitage.

Antal besök: 273