RULLMÅLNING, skulptural scen, Kina, 1900-tal.

427028. RULLMÅLNING, skulptural scen, Kina, 1900-tal.

175 x 62 cm.

Bruks/åldersslitage, gulnad. veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

175 x 62 cm.

Antal besök: 754