CATHERINE SNÖBOHM. VÄGGBONAD signerad.

4270257. CATHERINE SNÖBOHM. VÄGGBONAD signerad.

102 x 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

102 x 74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 404