MIKROSKOP, Carl Zeiss, TILLBEHÖR, till mikroskop, 4 trälådor, 1900-tal.

426998. MIKROSKOP, Carl Zeiss, TILLBEHÖR, till mikroskop, 4 trälådor, 1900-tal.

Mikroskopets höjd ca 28,5 cm.

Slitage, tillbehören ej genomgånget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mikroskopets höjd ca 28,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 236