SVEN FRITHIOF. "Blå Timmen", akvarell, signerad och daterad -83.

426995. SVEN FRITHIOF. "Blå Timmen", akvarell, signerad och daterad -83.

Bildyta 52 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 64 cm.

Antal besök: 1 427