Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad E.A.

4269713. Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad E.A.

Storlek 30x26
Bildmått 24x19.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 30x26
Bildmått 24x19.

Ej examinerad ur ram.

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Tavel Ställage 1
Antal besök: 206