DEKORATIV GOLVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft.

42696. DEKORATIV GOLVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft.

Höjd 61 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 61 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 744