TITTSKÅP, 6 st, MIKROSKOP, Olympus Tokyo, 1900-tal.

42694. TITTSKÅP, 6 st, MIKROSKOP, Olympus Tokyo, 1900-tal.

Tittskåp, insekter.
Mikroskop i låda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tittskåp, insekter.
Mikroskop i låda.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 791