RING, 1800-tal, Silver, infattad korall, ostämplad.

4269384. RING, 1800-tal, Silver, infattad korall, ostämplad.

Storlek ca 17,5/55, vikt ca 11 gram.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 201