PINNKOMPASS, 1800-tal.

PINNKOMPASS, 1800-tal.
4269337. PINNKOMPASS, 1800-tal.

Längd 25, bredd 15 cm.

Slitage, torksprickor, färgbortfall. Senare påskrifter.

Tema

Roland Svensson & Nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 25, bredd 15 cm.

Tema

Roland Svensson & Nautika

Antal besök: 849