KOPPARFÖREMÅL, 6 delar, 1800/1900-tal.

4269328. KOPPARFÖREMÅL, 6 delar, 1800/1900-tal.

Kanna med lock, höjd ca 30 cm.
Kopparpanna med handtag, diameter exkl handtag 34 cm.
Durkslag, diameter ca 28 cm.
2 kittlar på ben, diameter ca 24 cm
kittel, diameter ca 31 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Durkslag, diameter ca 28 cm.
kittel, diameter ca 31 cm.

Bruksskick.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
H:11
Antal besök: 122