RADIOGRAMMOFON, PHILIPS, TYP H3S 03A.

4269251. RADIOGRAMMOFON, PHILIPS, TYP H3S 03A.

1950/60-tal.
Höjd 27cm.
Bredd 59,5cm.
Djup 30cm.

Bruks- och ytslitage, repor, märken. Ej testad, härom lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950/60-tal.
Höjd 27cm.
Bredd 59,5cm.
Djup 30cm.

Antal besök: 220