OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Einar Ture", signerad och daterad 1960.

4268977. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Einar Ture", signerad och daterad 1960.

Mått 30x49 cm (43x63 cm).

Bruksslitage. Spår av insektsangrepp innanför ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 30x49 cm (43x63 cm).

Antal besök: 218