PAOLO VENINI. Vas, daterad 85.

4268750. PAOLO VENINI. Vas, daterad 85.

Höjd 11 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg i ovankant.

Paolo Venini (1896–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm.

Paolo Venini (1896–1959)

Antal besök: 189