HERMAN AUGUST KÄHLER. Ytterfoder, Jugend, Danmark, 1900-talets första hälft.

4268749. HERMAN AUGUST KÄHLER. Ytterfoder, Jugend, Danmark, 1900-talets första hälft.

Mått ca. 18 x 25 cm.

Bruksslitage, smärre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca. 18 x 25 cm.

Bruksslitage, smärre avslag.

Antal besök: 268