BORD, 18/1900-tal.

BORD, 18/1900-tal.
426863. BORD, 18/1900-tal.

Längd 164 cm
Bredd 115 cm
Höjd 75 cm.

Ålders samt bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
426863. BORD, 18/1900-tal.

Längd 164 cm
Bredd 115 cm
Höjd 75 cm.

Antal besök: 447