SKULPTUR, sten, signerad.

SKULPTUR, sten, signerad.
426859. SKULPTUR, sten, signerad.

Höjd ca 11 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 881