EDVIN ÖHRSTRÖM. Vas, graal,"Flickan och duvan", Orrefors, signerad, 1972.

426856. EDVIN ÖHRSTRÖM. Vas, graal,"Flickan och duvan", Orrefors, signerad, 1972.

Höjd 17 cm

Nr 183 -G.

Mindre slitage.
Smärre repor.
Inskription finnes.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm

Nr 183 -G.

Mindre slitage.
Smärre repor.
Inskription finnes.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Antal besök: 2 516