HEATHLAND - okänd konstnär.

HEATHLAND - okänd konstnär.
4268497. HEATHLAND - okänd konstnär.

Olja på kartong, osignerad, en sandstig leder genom rosa blomfält, tillsammans med en grupp björkar, horisonten visar böljande kullar och andra träd, spända av en ljus himmel, troligen i skymningen, varm och jordig färgpalett, ca. 76 x 61 cm, utan ram.

väl.

Gör en kostnadsfri värdering!

väl.

Adress

Schlossallee 7
09577 Niederwiesa OT Lichtenwalde
Tyskland

Placering
kl. Lager
Antal besök: 188