MATBORD, 1960/70-tal.

MATBORD, 1960/70-tal.
4267917. MATBORD, 1960/70-tal.

Valnötsfanerat. Elliptisk skiva på svarvade ben. Två iläggsskivor à 55 cm. Längd 155, bredd 100, höjd 73 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 1 029