MUNSPEL, Hohner, 1950/60-tal.

MUNSPEL, Hohner, 1950/60-tal.
426782. MUNSPEL, Hohner, 1950/60-tal.

Etui, längd ca. 16,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etui, längd ca. 16,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 240