FÅTÖLJ, möjligen Carl Malmsten.

42677. FÅTÖLJ, möjligen Carl Malmsten.

Grön klädsel.

Slitage, fläck.. Avslag på ett ben, ben med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Antal besök: 1 965