PUNCHMUGGAR samt SERVETTRING, 7 delar, silver.

4267604. PUNCHMUGGAR samt SERVETTRING, 7 delar, silver.

Punchmuggar, Ceson, höjd ca 41mm.
Servettring, Hallberg.
Vikt 211g.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servettring, Hallberg.
Vikt 211g.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 109