GUSTAV RUDBERG. Blandteknik, strandmotiv signerad.

426748. GUSTAV RUDBERG. Blandteknik, strandmotiv signerad.

50 x 60 cm.

Bruksskick.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Bruksskick.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 729