4267128. BYRÅ, 1800-TALETS MITT.
bestående av fyra långa lådor, alla upphöjda på knäböjda fötter, 96 cm x 60 cm x 84 cm höga.
Lite blekning och missfärgning. Vissa krympningar delar sig åt sidorna. Tecken på gammal mask. Metallfästen ersätts troligen. Andra slag, skav, repor, märken och slitage hela tiden i proportion till ålder och användning.