HALVMÅNEBORD, 1800/1900-tal.

HALVMÅNEBORD, 1800/1900-tal.
426698. HALVMÅNEBORD, 1800/1900-tal.

Höjd 75,5 diameter 104 cm.

Slitage, repor, något maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75,5 diameter 104 cm.

Antal besök: 735