SYMASKIN, Singer 29K33, skomakarmodell, 1900-talets första hälft.

426695. SYMASKIN, Singer 29K33, skomakarmodell, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 112 cm.

Slitage. Delar saknas troligen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 112 cm.

Antal besök: 8 008