VITRINSKÅP, 18/1900-tal.

VITRINSKÅP, 18/1900-tal.
426683. VITRINSKÅP, 18/1900-tal.

Längd 89 cm
Bredd ca 35 cm
Höjd 132 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89 cm
Bredd ca 35 cm
Höjd 132 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 836