BILDER, bla. vykort, ca 120 st. 1800/1900-tal.

426659. BILDER, bla. vykort, ca 120 st. 1800/1900-tal.

Bilder samt vykort uppsatta på pappark.

Smärre slitage samt vissa någon gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 647