AXEL CHRISTENSEN ODDER. Aco Möbler. hängande skyltskåp i teak.

4266236. AXEL CHRISTENSEN ODDER. Aco Möbler. hängande skyltskåp i teak.

Danmark, 1960-tal.
Teakfaner, 2 skjutdörrar i glas.

ca Höjd 45 cm x B 150 cm x D 30 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Danmark, 1960-tal.

tecken på slitage.

Antal besök: 274