SLAGBORD, barock, 1700/1800-tal.

426610. SLAGBORD, barock, 1700/1800-tal.

Utfällt: Höjd 75, bredd 90,5 längd 148,5 cm.

Slitage, skador, lådor saknas, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 809