MONA HUSS WALIN. Insekter och växter, färglitografi, signerad och numrerad 21/350.

426598. MONA HUSS WALIN. Insekter och växter, färglitografi, signerad och numrerad 21/350.

Bildyta 33 x 22 cm.

ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 33 x 22 cm.

ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 987