PIEDESTAL, kolonnformad, 1900-talets mitt.

4265949. PIEDESTAL, kolonnformad, 1900-talets mitt.

I mahogny, kannelerad, mått ca 115, 30 x 30 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 357