BORDSLAMPA, metall, i form av kvinna, 1900-talets första hälft.

426588. BORDSLAMPA, metall, i form av kvinna, 1900-talets första hälft.

Höjd inkl. skärm ca 63 cm.

Slitage, skador, skärm med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. skärm ca 63 cm.

Antal besök: 733