GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
426559. GOLVUR, 1800-tal.

Urtavla märkt M A S Mora.
Höjd 208 cm.

Slitage, sprickor, skador på huv. Lod och pendel finns. Senare målning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
426559. GOLVUR, 1800-tal.

Urtavla märkt M A S Mora.
Höjd 208 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 149