HARALD GROVENS. Blandteknik.

HARALD GROVENS. Blandteknik.
4265588. HARALD GROVENS. Blandteknik.

Komposition med ansikte, signerad 26x32 cm, totalmått 30x35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 199