CARL KÖHLER. Olja på duk, signerad.

4265447. CARL KÖHLER. Olja på duk, signerad.

Rammått ca 71 x 93 cm.

Bruksskick.

Carl Köhler (1919–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 71 x 93 cm.

Bruksskick.

Carl Köhler (1919–2006)

Antal besök: 620