MYNTSAMLING, silver, 18/1900-tal, Sverige.

4265025. MYNTSAMLING, silver, 18/1900-tal, Sverige.

Bestående av:
1 kr före 1968, 1 st
1 kr före 1942, 136 st.,
50 öre före 1961, 4 st.,
2 kr före 1966, 1 st.,
5 kr. före 1971 5 st.,
10 st., 5 kr nickel medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av:
1 kr före 1968, 1 st
1 kr före 1942, 136 st.,
50 öre före 1961, 4 st.,
2 kr före 1966, 1 st.,
5 kr. före 1971 5 st.,

Slitage.

Antal besök: 304