MYNTSAMLING, 13 st., 100 f.kr - 1900-tal.

4265001. MYNTSAMLING, 13 st., 100 f.kr - 1900-tal.

Sigismund III, 2 st. Änkans skärva, Victor Emanuel Italien 1873, Ingrid av Danmark, 1960, 5 Dollar Elizabeth II 2005, 2 st., Gustav V 2 kr m.m.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 268