LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil.

4264914. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil.

Svenska importstämplar, höjd 19 cm.

Fyllda, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fyllda, mindre bucklor.

Antal besök: 223