STOLAR, 6 st, renässansstil, 18/1900-tal.

426449. STOLAR, 6 st, renässansstil, 18/1900-tal.

Rygghöjd 109 cm
Löstagbar sits.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 109 cm
Löstagbar sits.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 339