ETT BRETT 9CT GULD BRÖLLOPSBAND.

4264391. ETT BRETT 9CT GULD BRÖLLOPSBAND.

stämplad för London 1977, 6,5 gram, stl R, tillsammans med ett 9k vitguld vigselband, med graverad bladdekoration, stämplad för London 1977, 3,9 gram, stl K.

Båda med lite slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda med lite slitage.

Antal besök: 109