SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

426433. SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Skiva klädd i grön canvas/skinnimitation, längd 137, djup 77, höjd 76 cm.

Omfattande slitage och skador, canvas med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 589