GOLVLJUSSTAKE. Smide, 7 ljusarmar.

4264310. GOLVLJUSSTAKE. Smide, 7 ljusarmar.

Sjuarmad golvljusstake i smide, behängd med 6 st klockor.
Höjd 100 cm, bredd 60 cm, nedre diameter 17 cm.

Bruksslitage. Repor, märken. Avskavd färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 145