RAM, förgyllt trä, 1800-tal.

426430. RAM, förgyllt trä, 1800-tal.

Yttermått: 110 x 80 cm
Innermått: 90 x 60 cm

Olja på duk medföljer.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått: 110 x 80 cm
Innermått: 90 x 60 cm

Olja på duk medföljer.

Färgbortfall.

Antal besök: 862