SOMMARBLOMBUKETT MED VALLMO - Nietsch, E.

4264297. SOMMARBLOMBUKETT MED VALLMO - Nietsch, E.

Olja på tavla signerad nere till höger E. Nietsch, landskap somrigt fältarrangemang med prästkragar, blåklint, vallmo och gräs i en sfärisk vas, ca. 70 x 50 cm, i profilramen ca. 82 x 62 cm.

välbevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

välbevarad.

Antal besök: 257