YVES SAINT LAURENT, Skärp, 1990-tal.

4263927. YVES SAINT LAURENT, Skärp, 1990-tal.

Flätat skärp i chokladbrun nyans med hjärtformad charm i pläterad metall med monogram YSL. Längd ca 95 cm. Bredd ca 4 cm.

Bruksskick.

Tema

Klä dig som Karin

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Tema

Klä dig som Karin

Antal besök: 445