SÄNGÖVERKAST, textil, 1960-70-tal.

4263917. SÄNGÖVERKAST, textil, 1960-70-tal.

240 x 230 cm frans tillkommer.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 466