HYLLA, jugend, tidigt 1900-tal.

426378. HYLLA, jugend, tidigt 1900-tal.

Ek, längd ca. 100 cm.

Slitage, repor, fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek, längd ca. 100 cm.

Antal besök: 557