RING, sterlingsilver, John Lauritzen, Danmark.

4263498. RING, sterlingsilver, John Lauritzen, Danmark.

stämplad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

stämplad.

Bruksslitage.

Antal besök: 235